Prečo Ružové záhrady?

Názov Ružové záhrady bol inšpirovaný seriálom Ambulancia v ružovej záhrade. V “ambulancii záhradného architekta” pracujem podľa týchto zásad:

Prispôsobím projekt vašim potrebám

Máte záujem o modernú záhradu s jazierkom alebo skôr o kúsok permakultúry v meste? Pri obhliadke načúvam potrebám klientov, aby ste dostali presne takú záhradu, aká vás bude tešiť. Nudnú záhradu podľa šablóny určite nečakajte.

Zameriavam sa na permakultúru

Používam minimum chemikálií a umelých materiálov. Využívam čo najviac miestnych zdrojov a záhradu prispôsobujem životnému prostrediu.

Mám rád výzvy

Čím zložitejší terén a problematickejší projekt, tým ma viac teší. Rád rozmýšľam nad riešeniami pre klientov.

Stále sa vzdelávam

Mám vzdelanie v oblasti záhradnej architektúry na Slovenskej technickej univerzite v Bratislave. Stále sledujem zahraničné trendy a chodím na školenia, ako bol napríklad kurz permakultúrneho dizajnu u „guru“ slovenskej permakultúry Patrície Černákovej.

Som transparentný

Uprednostňujem vytvárať záhrady na mieru na základe projektu, ktorý zhotovujem v 2D alebo 3D vizuálizácii. Nie je zdarma, no vďaka nemu ušetríte na nákladoch spojených s realizáciou. K projektu dostanete aj zoznam použitého materiálu a cenovú kalkuláciu, ktorá sa už nebude meniť, ak sa nebude meniť projekt.